ДНЕВЕН ХОРОСКОП: На еден хороскоп ќе му се укаже можност за тајна врска

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: На еден хороскоп ќе му се укаже можност за тајна врска

Овен

Причично сте незаинтересирани за новините кои би ви донеле дополнителни обврски за кои моментално не сте подготвени. Доколку ви се допаѓа личност која е зафатена, наскоро ќе ви се укаже можност за тајна врска.

Бик

Доколку сакате да остварите напредок важно е да направите стратегија за своите потези. Воодушевени сте од личноста која ви се допаѓа и сакате да и предложите официјално да влезете во врска.

Близнаци

Ве очекува поволен ден и може да се надевате на остварување на вашите планови. Во вас се буди потреба со саканата личност да бидете што е можно почесто.

Рак

Искористете ги своите контакти за да ги остварите сопствените цели. Ве очекува средба со личност која ќе ви покаже дека е заинтересирана за врска без обврски.

Лав

Дајте си можност да се одморите. Немојте да се форсирате, доколку чувствувате дека моментално немате сила за ништо. Уживате во љубовта со партнерот и задоволни сте кога сте во прегратката на партнерот.

Девица

Конечно ќе може да завршите некои обврски кои долго време ги одложувате. Задоволни сте со ситуацијата во која се наоѓате. Отворено ги покажувате своите чувства и се надевате дека партнерот ќе ви возврати со иста мера.


Следна страна

Можеби ќе ве интересира: