ДНЕВЕН ХОРОСКОП: На еден хороскоп ќе му се укаже можност за тајна врска

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: На еден хороскоп ќе му се укаже можност за тајна врска

Вага

Може да очекувате дека ќе се стабилизирате во следниот период. Подготвени сте за нова врска. Внатре во себе чувствувате дека сте желни за емоција и промена на љубовно поле.

Шкорпија

Ве очекува тежок ден. Потрудете се да избегнете било какви ризици. Склони сте кон конфликти во односот со личноста која ја сакате. Важно е некогаш да покажете трпение.

Стрелец

Пред вас е период во кој може да имате многу промени. Подготвени сте за секакви предизвици. Вие ќе бидете иницијатор за почеток на нова врска. Најдовте личност која ви се допаѓа и подготвени сте да ја освоите.

Јарец

Ве очекува поволен период. Може да ги остварите плановите од минатото. Можно е да бидете изненадени од ставот кој го покажува вашиот партнер. Понекогаш ви делува дека вие двајца сте различни светови.

Водолија 

Можно е во окружувањето да оставате впечаток дека сте ладна и дистанцирана личност со која не е лесно да се комуницира. Љубовниот однос со Рак може да ви тргне во погрешна насока. Вие двајца едноставно не сте еден за друг.

Риби

Не е поволен денот за вас, па многу лесно може да дојде до некои компликации и проблеми. Ве очекува интересно познанство со личност која ќе покаже дека е подготвена да се труди околу вас.Претходна страна  

Можеби ќе ве интересира: