Дневен хороскоп: Овој четврток успеси на сите полиња за само еден знак

Дневен хороскоп: Овој четврток успеси на сите полиња за само еден знак

ДЕВИЦА

Парите што ви се ветени доцнат и затоа сте напнати. Можеби е време да се консултирате со адвокат. Вашата волја да направите се да биде одлично не е доволна за да го подобрите односот со партнерот. Потребна ви е силна причина како мотивација. Здравјето е добро.

ВАГА

Ви недостига волја за работа, не сте доволно мотивирани. Одите на шопинг затоа што така ги третирате промените на расположението. Не одбивајте ништо и никој што доаѓа во вашиот живот со причина. Нови луѓе и освежување во љубовта е она што ви треба денес. Здравје без проблеми.

СКОРПИЈА

Денес немате цензура на работа, ниту во активности. Лесно и секој час влегувате во дискусија за финансиите. Напнат и многу брз ден. Решението за љубовните потреби лежи во прифаќањето на желбите и потребите на партнерот. Општото здравје ви е одлично.


Претходна страна  Следна страна

Можеби ќе ве интересира: