ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Проблеми во односите со пријателите

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Проблеми во односите со пријателите

Вага

Обврските ги реализирате без никакви проблеми. Нервозни сте и нељубезни кон партнерот. Тој нема повеќе нерви за вас, па ви одговара брутално.

Шкорпија

Имате впечаток дека последниот атом сила го давате за да ги завршите обврските. Букбално тајната љубов ве држи во живот. Партнерот ви е инспирација, поддршка, некој кој ви дава сила.

Стрелец

Очаен ден. Не супевате да ги реализирате испланирате планови. Емотивно сте неуспешни. Планирате разговор со другата половина. Ве интересира дали другата страна воопшто сака да се подобри вашиот однос.

Јарец

Ќе бидете нервозни поради финансиите. Емоциите ви згаснаа. Не чувствувате ништо кон саканата личност. Официјално ќе ја завршите врската и едно поглавје во животот.

Водолија

Имате одлични односи со сите пријатели. Непријатни сте кон партнерот. Партнерот ги задржува коментарите за себе, но смета дека вашето однесување е неприфатливо.

Риби

Задоволни сте како напредува завршувањето на обврските. Одличен ден за ново познанство. Другата страна ви делува привлечно, но дистанцирано. Одлучете да ја запознаете подобро.Претходна страна  

Можеби ќе ве интересира: