Дневен хороскоп за петок: Близнаци ве чекаат изненадувања!

Дневен хороскоп за петок: Близнаци ве чекаат изненадувања!

Лав

Почетокот на овој ден е многу стресен поради деловните неволји, па обидете се да се смирите во вториот дел од денот. Поддржани сте од личност во знакот Рак од кругот на пријатели. Можни проблеми со синусите.

Девица

Ова е многу важен ден за вас бидејќи се очекува да потпишете важен договор во вториот дел од денот. Ако чувствувате напнатост, тоа е поради деловната ситуација, која на крајот ќе се реши во ваша корист.

Вага

Сè што не сте завршиле вчера, ќе ве чека денес како бумеранг кога е работата во прашање. Бидете посветени на она што го правите. Можни се проблеми со членовите на семејството поради некаков спореден проблем.

Шкорпија

Силите ви се при крај, погрижете се добро да се одморите во вториот дел од денот. На вас останува да донесете добра одлука во однос на кредитот и можните инвестиции. Проблеми со несоница.


Претходна страна  Следна страна

Можеби ќе ве интересира: