Дури и најжестоките обожаватели не ја препознаa: Зад оваа фотка се крие некогаш најголемата тинејџ-ѕвезда

Дури и најжестоките обожаватели не ја препознаa: Зад оваа фотка се крие некогаш најголемата тинејџ-ѕвезда

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

А сетете се како порано изгледаше...

Славната sвезда Мајли Сајрус има посебен стил кој значително се менува од година во година!

Со најновата слика, дури и на најголемите обожаватели им е тешко да ја препознаат, бидејќи првенствено не личи на Хана Монтана кога првпат ја запознавме.

Пејачката е видена како шета по улиците на Беверли Хилс, а нејзиниот стајлинг е нешто посебно!
Мајли носеше црни кожни панталони со необични детали, маица без ракави и гломазен ѓердан со приврзок крст се издвојуваше од накитот.

Мајли носеше и очила за сонце, а неодамна се одлучи за популарната фризура пикси, која стана тренд. Поради стајлингот, но и тетоважата, Мајли прилично потсетува на рок sвезда!

А сетете се како порано изгледаше...

извор:GLOSSY
фото: profimedia

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: