Емотивната глетка покрена лавина коментари: Виктор Живојиновиќ има нова девојка? (ФОТО)

Емотивната глетка покрена лавина коментари: Виктор Живојиновиќ има нова девојка? (ФОТО)

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Наследникот на Лепа Брена ги изненади своите следбеници откако објави фотка со непозната девојка...

Синот на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ, ги изненади сите откако на својот Инстаграм профил објави фотка со непозната девојка. Фотката на која девојката му седи во скут, свртена со грб кон објетивот, на социјалните мрежи покрена лавина коментари - дали ова е неговата нова девојка, како и која е всушност таа.

За потсетување, некои српски медиуми го поврзуваа со пејачката Лена Чолак. Меѓутоа, таа во неколку наврати нагласи дека помеѓу нив нема никаква друга врска, освен пријателска.

фото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Можеби ќе ве интересира: