Фотка од тинејџерските денови на Меган Маркл: Откриено е кој бил нејзина љубов

Фотка од тинејџерските денови на Меган Маркл: Откриено е кој бил нејзина љубов

Публиката смета дека не се променила многу...

На Инстаграм неодамна се појави фотографија од поранешната војвотка од Сасекс Меган Маркл и тоа од средношколските денови, а нејзините обожатели не можат да поверуваат дека оттогаш таа многу малку се има променето.

Имено, на споменатата фотографија Меган има само 16 години и позира со своето момче Луис Сегур пред украсената новогодишна елка.

Меган е весела и насмеана на фотографијата, облечена во светкав црн фустан, а многумина коментираат дека изгледа скоро исто како и денес со 39 години и дека воопшто не се сменила.

Можеби ќе ве интересира: