Фотки од минатото и емотивни зборови: Водителката Лила ѝ го честиташе роденденот на својата вечна љубов (ФОТО)

Фотки од минатото и емотивни зборови: Водителката Лила ѝ го честиташе роденденот на својата вечна љубов (ФОТО)

Објавена во: Совети // Семејство

Наследникот на Лила слави роденден...

Познатата водителка Лила Филиповска има голем повод за славење. Имено, таа на Инстаграм објави мини видео, составено од неколку фотки од нејзиниот син единец и со него му го честиташе роденденот. 

Лила и годинива, годинава како и претходните години, роденденот на синот му го честиташе уникатна порака: „Среќен роденден на мојата единствена, безусловна, вечна љубов“.

Интерено е тоа што, водителката за првпат сподели фотки од детството на својот, но помеѓу нив имаше и една понова, па така лесно може да се забележи колку се изменил Филип низ годините.

фото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: