(ФОТО): Џастин Бибер и Хејли најпровокативни до сега

(ФОТО): Џастин Бибер и Хејли најпровокативни до сега

Објавена во: Мода // Must have

Џастин Бибер и неговата сопруга Хејли Болдвин се соблекоа по долна облека како дел од рекламата на Калвин Клајн. Прославувајќи 50 години нефилтрирано самоизразување и провокација, брендот го зеде овој тазе најпопуларен брачен пар, сакајќи на младите да им покаже каква класа на долна облека треба да се носи.

На фотографиите изгледаат феноменачно. И двајцата на фотографиите изгледаат заводливо, а ова е прво нивно заедничко прикажување во облека која открива, околку што покрива.


Објавена во: Мода // Must have

Можеби ќе ве интересира: