(ФОТО) MUST HAVE: Анотниа Гиговска во цветен фустан за совршен есенски изглед

(ФОТО) MUST HAVE: Анотниа Гиговска во цветен фустан за совршен есенски изглед

Објавена во: Мода // Must have

Антониа Гиговска во цветен фустан кој е едно од нашите омилени парчиња за оваа есен. Може да се комбинира со сандали, но и со кратки чизмички. Ова фустанче од брендовите на „Фешн груп“ е „must have“!

View this post on Instagram

A post shared by Antonia Gigovska (@antoniagigovskaa) on


Објавена во: Мода // Must have

Можеби ќе ве интересира: