(ФОТО) Скандалите околу неа не стивнвуваат: Дуа Липа на прошетка во Њујорк

(ФОТО) Скандалите околу неа не стивнвуваат: Дуа Липа на прошетка во Њујорк

Објавена во: Совети // Другарство

Скандалите не стивнуваат, но очигледно Дуа Липа реши да ги стави на игнор, со оглед на фактот дека папараците често ја „ловат“ на прошетки низ Њујорк, а покрај тоа речиси и да не се огласува после се' што се дешаваше откако ја објави скандалозната изјава.

Повеќето луѓе ширум светот ја осудија, но многу од нив решија и да се пошегуваат на нејзина сметка, меѓудругото монтирајќи видеа како пее на српски јазик.

Денес повторно беше забележана на улица, во друштво на пријателка.
Објавена во: Совети // Другарство

Можеби ќе ве интересира: