(ФОТО) Заљубени гулапчиња: Мартија разменува нежности со момчето

(ФОТО) Заљубени гулапчиња: Мартија разменува нежности со момчето

Објавена во: Stars // Музика

Младата пејачка Мартија Станојковиќ веќе повеќе од половина година е во среќна врска со момчето Милан Илиќ.

Овојпат на одмор во Охрид, згодната ѕвездичка, објави неколку видеа на кои се бакнува со своето момче.


Љубов!


Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: