Galaxy Unpacked 2024: Почеток на нова ера во мобилната вештачка интелигенција

Galaxy Unpacked 2024: Почеток на нова ера во мобилната вештачка интелигенција

Објавена во: После „Школо“ // PR

Револуционерно мобилно искуство е на вашиот праг. Подгответе се за нова ера на можности со најновите иновации на Galaxy, осмислени да го променат начинот на кој живеете, се поврзувате и создавате. Новата серија Galaxy S ќе постави уште повисок стандард за најинтелигентното мобилно искуство досега.

Запознајте се со новитети какви досега не сте виделе.

Samsung Electronics ќе биде домаќин на настанот Unpacked  во Сан Хозе на 17-ти јануари. Придружете ни се во откривањето на најновите врвни иновации на Galaxy кои обезбедуваат целосно ново мобилно искуство со вештачка интелигенција.
Настанот можете да го проследите во живо наSamsung.com и на YouTube каналот на Samsungсо почеток во 19Ч.

Пр објава

Објавена во: После „Школо“ // PR

Можеби ќе ве интересира: