Ги оценувала познатите личности по тоа колку се пристојни или непристојни: ТикТокерка запознаа голем број од нив (ВИДЕО)

Ги оценувала познатите личности по тоа колку се пристојни или непристојни: ТикТокерка запознаа голем број од нив (ВИДЕО)

Објавена во: Stars // Музика

Некои многу ја разочарале...

Некои луѓе се занимаваат со такви професии што имаат можност редовно да гледаат и да запознаваат познати личности. Една девојка која работи на аеродром започнала многу од нив, а сега откри кој од нив според неа е пристоен, а кој и не баш.

Кога работиш на аеродром во службата за корисници изгледа дека имаш работа и со познати личности. Синди е 22-годишна девојка која досега имала можност да сретне и да комуницира со многу познати личности, а сега одлучи јавно да откри кој од нив ѝ е драг и пристоен, а кој се однесува како да е вистинска дива и им создава неудобност на сите околу себе. Неколку познати личности ја воодушевиле, а некои ја разочарале, пишува „Daily Mail“. Сите ги оценила со оценки од 1 до 10. Во своите видеа кои ги објавува на ТикТок накратко ги објаснила и причините зошто тие оставиле таков впечаток на неа.

# Крис Хемсворт - 10/10

# Џо Џонас - 10/10

# Кендал Џенер - 2/10 (арогантна)

# Ники Минаж - 2/10 (се однесува како разгалена дива и има големо его)

# Софи Тарнер - 10/10

# Орландо Блум - 10/10

# Дакота Џонсон - 9/10

# Ноа Сентинео - 10/10 (предрааааг)

# Роберт Патинсон - 10/10 (дури ја прашал и како е)

# Бед Бани - 10/10 (многу пристоен)

# Џефри Стар - 10/10 (не очекувал никаков посебен третман и бил драг кон неа)

# Камерон Далас - 1/10 (се правел дека е најважен на светот и правел проблеми)


фото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: