Гиговска како светска ѕвезда: Во подобро издание ја немате видено

Гиговска како светска ѕвезда: Во подобро издание ја немате видено

Објавена во: Мода // Moj стил

Пејачката Антониа Гиговска во последно време многу често изненадува со својот изглед и изборот на модни комбинации. Од кежуал, па сè до најелегантните изданија, не може да ѝ се најде ниту една замерка.

Лајковите и коментарите никако не престануваат да пристигнаат на нејзина адреса, а со последната модна комбинација направи вистински бум. Облечека како познатите светски ѕвезди, Антониа со овој „аутфит“ остави свој печат и им зададе домашна задача на останатите музички ѕвезди.

Во продолжение погледнете за што зборуваме:
Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: