И мама и тато на ТикТок: Постарата ќерка на Карлеуша собра 30.000 следбеници

И мама и тато на ТикТок: Постарата ќерка на Карлеуша собра 30.000 следбеници

Објавена во: Совети // Семејство

Откако корисниците на Инстаграм ги насмеа со имитацијата на нејзината мајка, Атина Тошиќ, ќерката на пејачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ полека го освојува и ТикТок.

Мометално ја следат околу 30.000 корисници на оваа социјална мрежа, а видеата кои таа ги споделува имаат безброј лајкови и коментари. Во оваа ТикТок авантура ги вклучи и Јелена и Душко, со кои танцуваше. 

Што мислите, кој од нив двајца е подобро се снајде во оваа улога?

@atiinatosic

Mama@karleusasuperstar ##foryoupage ##mom ##houseoftiktok

original sound - hauntedsounds

@atiinatosic

Whit dad @tosic.dusko ##fyp ##foru ##foryoupage ##foryou ##viral ##4u ##4youpage ##foru ##dad ##atinaly ##sky ##houseoftiktok ##princess ##sunglasses

Banana (feat. Shaggy) - Conkarah

Може да ве интересира:

(ВИДЕО) Поголемата ќерка на Карлеуша стана јутуберка

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: