И Меган ди Сталион стана русокоса: Дали се инспирираше од Били Ајлиш?

И Меган ди Сталион стана русокоса: Дали се инспирираше од Били Ајлиш?

Објавена во: Мода // Moj стил

Сезоната на русокоси, која неодамна ја започна Били Ејлиш, ја продолжи раперката Меган ди Сталион. Ѕвездата, која не шокира со промените, кога е во прашање бојата на косата, се реши да направи пресврт - од темна бринета, таа стана русокоса и тоа преку ноќ. Сепак, како што и самата објави, оваа промена е привремена.

Сепак, судејќи според неделите што Били и Меган мораа да ги поминат на фризер за да станат русокоси, русата коса се враќа во големата врата. 

Што мислите вие, која е следната ѕвезда која ќе се одлучи да стане русокоса? 


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: