Изгледа наскоро ќе има снаа: Синот на Драгана Мирковиќ откри дека има девојка, еве како ја покажа (ФОТО)

Изгледа наскоро ќе има снаа: Синот на Драгана Мирковиќ откри дека има девојка, еве како ја покажа (ФОТО)

Објавена во: Stars // Музика

Пејачката е горда на својот син, а ова е ретка прилика кога јавно откри нешто за својот приватен живот.

Пејачката Драгана Мирковиќ вчера го прослави својот 56-ти роденден. Меѓу многуте честитки кои пристигнаа денеска, на Драгана најмногу и се радуваа оние кои и ги испратија нејзините најблиски, синот Марко и ќерката Мануела.

– Среќен роденден на најдобрата мајка на светот – напиша Марко Бијелиќ со прекрасна фотографија од него и неговата мајка која ја сподели на Инстаграм.

Тоа беше прилика повторно да го видиме во јавност, а она што сите го забележаа е дека порасна во згоден млад човек кој многу се грижи за својот изглед.

Тој често беше предмет на пишување во медиумите и сите со нетрпение чекаа да слушнат дали има девојка која успеала да му го украде срцето на младиот Марко, но до денес не добиле одговор на тоа прашање.

Сепак, денес еден од присутните успеа да го направи тоа. Марко одговараше на прашањата кои му ги испратија неговите следбеници. Меѓу нив беше и прашањето дали има девојка, на што доби одговор во вид на фотографија на која Марко држи згодна женска рака со долги негувани нокти.


Овој одговор веројатно разочарал многу девојки кои го следат Марко , но бидејќи тој е многу млад тоа сè уште не мора да значи многу.

Дали Драгана наскоро ќе добие снаа, останува да видиме, но бидејќи Марко првпат дава одговор на прашање за неговиот љубовен живот, може да се смета дека ова е важна личност за него.

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: