Ја фати носталгија: Марија Ај Кју со фотки од детските денови

Ја фати носталгија: Марија Ај Кју со фотки од детските денови

Марија Ивановска, вокалистката на бендот „Ај Кју“ објави носталгични фотографии од детството на Инстаграм.
 „Како започна се'..“, напиша таа како опис на фотографијата на која како тинејџерка држи гитара во рака.

Дефинитивно, Марија уште од мали нозе ја сакала музиката.

На следната фотографија пак, Марија позира како манекенка и преслатка е.


Можеби ќе ве интересира: