Карлеуша позираше закопчана до грло: Сепак јасно се гледа дека не носи градник, а гордо го истакна и задникот

Карлеуша позираше закопчана до грло: Сепак јасно се гледа дека не носи градник, а гордо го истакна и задникот

Објавена во: Живот // Живот

Српската пејачка повторно се „испегла“ во Фотошоп, но во коментарите се редеа само комплименти...

Јелена Карлеуша често објавува голи фотографии на Инстаграм и провокативно позира. Вистинска реткост е да ја видите закопчана до грлото, но таа им послужи две вакви изданија на своите следбеници во последните денови.

Таа најпрво објави фотографија на која позира во долчевита и шорцеви во иста боја. Таа го истакна задникот додека влегуваше во автомобилот и заводливо гледаше во камерата. На обожавателите не им побегна фактот дека заборавила да стави градник, затоа што од под кошулата и се познаваат брадавиците.


Исто така, повторно се „испегла“ во Фотошоп, но во коментарите се редеа само комплименти.

После тоа, таа објави друга фотографија на која позира во зебра шема долчевита и во црни панталони од латекс. Иако не позираше во провокативна поза, таа повторно ги воодушеви своите следбеници.Објавена во: Живот // Живот

Можеби ќе ве интересира: