Кетрин Зета Џонс ја покажа ќерката: Карис се заканува дека ќе биде поубава од сопствената мајка

Кетрин Зета Џонс ја покажа ќерката: Карис се заканува дека ќе биде поубава од сопствената мајка

Објавена во: Совети // Семејство

Кетрин Зета Џонс ретко споделува фотографии од своите деца на социјалните мрежи, а сега објави како изгледа нејзината ќерка Карис Даглас...

Познатиот холивудски пар Кетрин Зета Џонс и Мајкл Даглас имаат две деца, ќерката Карис и синот Дилан, а сега гордата мајка сподели фотографија на социјалните мрежи и покажа како изгледа нејзината сакана ќерка, која препрасна во вистинска убавица. 

Карис Даглас повеќе не е мало девојче, а нејзината мајка Кетрин Зета Џонс објави фотографија од својата преубава ќерка со зборовите:

„Мојата девојка во градината“ - напиша актерката во описот на фотографијата на која нејзината ќерка позира во бел летен фустан.


Обожавателите на познатото семејство кажаа дека 17 - годишната девојка е иста како својата мајка и дека ја наследила нејзината убавина.

Може да ве интересира: 

Со години ја криеја од јавноста: Дали ќерката на Моника Белучи ќе биде поголема убавица од сопствената мајка?

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: