Ќе познаете ли кое e ова мало девојче: Сега е манкенка и беше учесничка во реално шоу

Ќе познаете ли кое e ова мало девојче: Сега е манкенка и беше учесничка во реално шоу

Објавена во: Совети // Семејство

Познатата манекенка Александра Накова објави фотографии и покажа како изгледала додека била мала.

Очигледно е дека нејзината ќерка Леа е вистинска копија на Александра.

Интаграм трендот за објавување на ретро фотографии од кога сме биле мали се прошири и помеѓу домашните јавни личности, па така изминатиот период можевме да видиме фотографии кои се подзаборавени во семејните албуми.

„Сите притискаат на „Ајде да видиме какво дете си““, напиша Накова на фотографијата.

Фото: Инстаграм

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: