Ќерката на Хелена Роза ги запали социјалните мрежи: Кјара во атрактивно издание

Ќерката на Хелена Роза ги запали социјалните мрежи: Кјара во атрактивно издание

Објавена во: Мода // Moj стил

Кјара е ќерка на познатата ТВ водителка Хелена Роза и со семејството живее во Нов Зеланд.

На својот профил на Инстаграм, Кјара често споделува фотографии, а со последната ги воодушеви своите следбеници. Имено, на фотографијата Кјара на себе носи црни панталони и син топ. 

Со оваа комбинација го покажа своето извајано тело, а како изгледа погледнете во продолжение.


За потсетување, Кјара освен по тоа што е ќерка на познатата водителка, таа на македонската јавност и е позната и по тоа што се појави во видео записот за песната „Без оглед на се“ на кршачот на женските срца Филип Пешевски.

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: