Ќерката на Хелена Роза и момчето се Холивудски пар: Модно усогласени блеснаа на свадба (ФОТО)

Ќерката на Хелена Роза и момчето се Холивудски пар: Модно усогласени блеснаа на свадба (ФОТО)

Објавена во: Совети // Boys and Girls

ТВ водителката Хелена Роза, која веќе неколку години живее во Нов Зеланд, со сопругот Игор, ќерката Кјара и синот Тијан 

Кјара веќе порасна и многу наликува на својата мајка, со што навистина изгледа згодно и модерно. Таа има долгогодишна врска со момчето по име Стефан, па така овој пат објави нивна заедничка фотка, на која се скоцкани и модно усогласени за свадбена веселба.

Тетката на Кјара, познатата пејачка Ребека, често коментира дека се „пар на годината“ и дека супер изгледаат заедно.


Објавена во: Совети // Boys and Girls

Можеби ќе ве интересира: