Ќерката на Мелита Ракичевиќ ужива во луксуз: Згодната убавица е во Дубаи (ФОТО)

Ќерката на Мелита Ракичевиќ ужива во луксуз: Згодната убавица е во Дубаи (ФОТО)

Објавена во: Stars // Музика

Ќерката на познатата поранешна водителка Мелита Ракичевиќ ужива во луксузен хотел во Дубаи

Имено пејачката Барбара Ракичевиќ секојдневно ги изненадува обожавателите со прекрасни фотографии од Дубаи, а не открива кој ѝ прави друштво.

Уживање на максимум.Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: