Ќерките на Наташа Беквалац и Здравко Чолиќ ги обединија гласовите: Направија хаос на ТикТок (ВИДЕО)

Ќерките на Наташа Беквалац и Здравко Чолиќ ги обединија гласовите: Направија хаос на ТикТок (ВИДЕО)

Објавена во: Stars // Музика

Комплиментите на сметка на Хана и Лара постојано пристигнуваат...

Ќерќите на познатите музички ѕвезди, Наташа Беквалац и Здравко Чолиќ уживаат на црногорското приморје. Имено, Хана Икодиновиќ и Лара Чолиќ се снимаа на ТикТок, пеејќи ја песната „Лутка“ од Анџела Игњатовиќ - Бресквица, а на сметка на нивниот изглед се редеа само комплименти.

Ова видео предизвика хаос на социјалните мрежи, со оглед на тоа што никој не беше упатен дали тие две приватно се дружат и познаваат.

Наследничките на Беквалац и Чолиќ ги собраа симпатиите на следбениците, како поради својот изглед, така и поради начинот на кој го презентираат новиот музички хит.

@hanaa.ikodinovic @lara čolić Originalton - blknvibessss

фото: Принтксрин / Инстаграм

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: