Кокошка наместо шешир: Девојче ги обожува пердувестите животни и знае како да го покаже тоа

Кокошка наместо шешир: Девојче ги обожува пердувестите животни и знае како да го покаже тоа

Објавена во: Stars // YouTube видеа

Ги насмеа корисниците на Инстаграм...

Ова преслатко девојче стана хит на социјалните мрежи.

Имено, мајка ѝ ја снимала за време на фестивалот посветен на пердувестите животни, додека совршено балансирала со огромна кокошка на глава.

Иако не сме сосема сигурни дали носењето кокошка на глава има било каква подлабоко значење, на крајот сфативме дека тоа воопшто не е важно.

Погледнете колку се слатки во видеото:Објавена во: Stars // YouTube видеа

Можеби ќе ве интересира: