Комбинација на денот: Адисон Реј во бојата на есента

Комбинација на денот: Адисон Реј во бојата на есента

Објавена во: Мода // Moj стил

Познатата ТикТокерка Адисон Реј освои со својата последна комбинација. Станува збор за „стрит стајл“, во кое ја вклучи бојата на есента - портокаловата.

Портокаловата маичка и патики, одлично ги вклопи со фармерки, а овој изглед дефитивно ќе послужи како инспирација за многу тинејџерки.

Може да ве интересира:

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: