Комбо на денот: Анастасија Ражнатовиќ во откачен пролетен стајлинг

Комбо на денот: Анастасија Ражнатовиќ во откачен пролетен стајлинг

Објавена во: Мода // Moj стил

Млада ѕвезда во подем и ќерка на една од најголемите музички sвезди на Балканот, Анастасија Ражнатовиќ го изгради својот имиџ благодарение на нејзината убавина, што е резултат на редовната нега и третман во кои таа ужива.

Без причина не се смета за модна икона на нејзината генерација. Милион луѓе ја следат на Инстаграм, а девојките често наоѓаат инспирација во нејзините модни изданија и совети.

Денес не' инспирира со откачено пролетно издание, кое сите ќе сакаме да го копираме!
Цветниот дезен е секогаш во мода, а во комбинација со кожени материјали изгледа моќно и смело.

 

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: