Комбо на денот: Анастасија Ражнатовиќ во стајлинг кој испраќа моќна порака

Комбо на денот: Анастасија Ражнатовиќ во стајлинг кој испраќа моќна порака

Објавена во: Мода // Moj стил

Младата ѕвезда, Анастасија Ражнатовиќ повторно привлекува внимание со најновата стилска комбинација. А овој пат со истата испрати моќна порака!

Имено таа на себе носи најобичен дукс, но пораката на него е таа која освојува:
„Јас сум жена на својот живот“, стои на спортскиот дуксер кој е вистинско statement парче.


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: