Комбо на денот: Барбара Ракичевиќ во ултра модерен комплет

Комбо на денот: Барбара Ракичевиќ во ултра модерен комплет

Објавена во: Мода // Moj стил

Младата пејачка Барбара Ракичевиќ е наша денешна модна инспирација со ултра модерен комплет.

Составен од ѕвонарки панталони и кратко палто, комплетот е во многу трендовски дезен, а слични такви комплети периодов гледаме во сите бои и дезени.Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: