Комбо на денот: Како тинејџерка - Јелена Карлеуша во неон пролетен стајлинг

Комбо на денот: Како тинејџерка - Јелена Карлеуша во неон пролетен стајлинг

Објавена во: Мода // Moj стил

Младалачкиот, тинејџ изглед, сѐ повеќе го практикуваат и повозрасните, почнувајќи од мега ѕвездите.
Капче на главата, откачена тинејџ чанта, екстра краток шорц и сако во светкав зелен неон - е нешто што би го замислиле на млада девојка, но и регионалната дива знае одлично да го износи сето тоа.

Па токму таква и се појави, па не нѐ чуди ако комбинацијата биде ископирана од многумина.

 

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: