Комбо на денот: Лара Иванова во „DIESEL“ јакна идеална за свежите летни ноќи

Комбо на денот: Лара Иванова во „DIESEL“ јакна идеална за свежите летни ноќи

Објавена во: Мода // Moj стил

Младата пејачка Лара Иванова неодамна објави новата песна, насловена како „Ремек дело“. Во спотот за истата, покажа уште еден талент - танцувањето, а мора да признаеме дека воодушеви и со модниот избор во истиот.

Имено, Лара беше облечена во бермуди, мачка и старки, но целата комбинација одлично ја надополни јакната во војнички дезен од „DIESEL“. Идеална е за свежите летни ноќи.

Истата може да ја најдете во продавниците на Fashion Group или на нивната веб - страница.


фото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: