Комбо на денот: Лина Пејовска во комбинација за смели девојки

Комбо на денот: Лина Пејовска во комбинација за смели девојки

Објавена во: Мода // Moj стил

Во комбинација која би можеле да износат само смели девојки, Лина Пејовска ја најави новата песна.

Лина Пејовска е наша модна инспирација за денес. Комбинацијата дефинитивно е удобна, а сепак „кул“ - дефинитивно стил кој се негува во светски рамки.

Ова не може секоја девојка да го износи, затоа ѝ честитаме на Лина за смелоста!


фото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: