Комбо на денот: Мартија Станојковиќ во црно од глава до петици

Комбо на денот: Мартија Станојковиќ во црно од глава до петици

Објавена во: Мода // Moj стил

Досега имавме можност да покажеме дека младата ѕвезда Мартија е вистинска трендсетерка.

И најдосадните комбинации, прави да изгледаат одлично на неа.

Овојпат ја гледаме во црно од глава до петици, и мора да признаеме повторно напрвила полн погодок!Комбинација на денот: Мартија Станојковиќ како од модно списаниеОбјавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: