Комбо на денот: Што носи Антониа Гиговска како гостинка на свадба?

Комбо на денот: Што носи Антониа Гиговска како гостинка на свадба?

Објавена во: Мода // Moj стил

Пејачката Антониа Гиговска објави фотки од нејзиниот стајлинг за свадба.

И доколку се прашувате што да носите, а да не биде тоа долг свечен фустан, опцијата - мал црн фустан е секогаш идеално решение, како за секоја пригода така и за свадби.

За поелегантен изглед, Антониа го искомбинирала фустанот со сребрен светкав накит и сандали на висока потпетица. 


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: