Лара Иванова објави носталгични фотографии: Му честиташе роденден на нејзиниот брат

Лара Иванова објави носталгични фотографии: Му честиташе роденден на нејзиниот брат

Објавена во: Stars // Музика

Младата пејачка Лара Иванова со емотивна ретро фотографија му го честиташе роденденот на нејзиниот брат.

Објави колаж од неколку фотографии од детството, меѓу кои и ретро фотка како возат колички.

„Среќен роденден, брат“, напиша Лара.

Фото: Инстаграм

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: