Личи на Анастасија Ражнатовиќ: Ѓорѓе Куљиќ прв пат со девојка во јавност, ќе се шокирате колку години има (ФОТО)

Личи на Анастасија Ражнатовиќ: Ѓорѓе Куљиќ прв пат со девојка во јавност, ќе се шокирате колку години има (ФОТО)

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Новата девојка на Ѓорѓе Куљиќ по многу нешта наликува на Анастасија

Минатата година во ова време младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ објави дека ја раскинала петгодишната врска со бизнисменот од Нови Сад Ѓорѓе Куљиќ. Таа никогаш не сакаше да зборува за причините за разделбата, а добро знаеме дека интимноста што ја делеше со Ѓорѓе ја криеше од очите на јавноста. Иако тукушто беа почнале да живеат заедно во новоизградениот луксузен комплекс на Дорчол, ќерката на Цеца веднаш ги спакувала куферите и си заминала.

Медиумите многу шпекулираа за раскинувањето на Анастасија и Куљиќ, се додека како бомба не‘  одекна веста дека само два месеци по завршувањето на љубовната врска со Ѓорѓе, пејачката започнала романса со фудбалскиот репрезентативец Немања Гудељ. И Ѓорѓе не трпеше долго, па утеха најде во помладата сестра на добрата пријателка на Анастасија, Николија.

Новата девојка на Ѓорѓе Куљиќ е убавата Мила Радојевиќ, за која не се знае многу, но она за што сите се согласија е дека многу личи на Ражнатовиќ. На Инстаграм неодамна се појавија фотографии од приватна прослава на 22. роденден на Мила. Ѓорѓе и таа позираа насмеани додека нивните пријатели ги фотографираа покрај тортата.

Куљиќ во еден момент ја прегрна девојката блиску до себе и се‘ пукна од страст. Интересно е што една од причините за раскинувањето на Анастасија и Ѓорѓе била наводната желба на Куљиќ да основа семејство, на што младата пејачка не била подготвена. Затоа сега се води полемика за годините на новата девојка на Ѓорѓе Куљиќ. Имено, Мила е три години помлада од ќерката на Цеца, а со оглед на тоа дека Ѓорѓе наскоро ќе го прослави својот 34 роденден, сите коментираат дека разликата во годините е огромна.

Како и да е, тоа не ги спречува да уживаат во љубовта, а каков однос има Анастасија со Мила и нејзината сестра досега остана мистерија за јавноста.


Фото: Инстаграм

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Можеби ќе ве интересира: