Македонската пејачка во поза каква досега не сме ја виделе: Покажа како се калеми совршено тело

Македонската пејачка во поза каква досега не сме ја виделе: Покажа како се калеми совршено тело

Објавена во: Stars // Музика

Младата пејачка Мартија Станојковиќ објави фотографии на кои ја покажа нејзината совршена фигура, но и покажа дека еластичноста е нејзина силна страна.

Во вакви пози досега не сме ја виделе пејачката. Во последно време таа често објавува фотографии додека вежба и покажува како го одржува во кондиција нејзиното тело.

Сега е јасно зошто Мартија изгледа совршено во бикини на плажа.

Фото: Инстаграм

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: