Момче само сакало да се гали со мачката: Нејзината реакција насмеа милиони (ВИДЕО)

Момче само сакало да се гали со мачката: Нејзината реакција насмеа милиони (ВИДЕО)

Објавена во: Stars // YouTube видеа

Со мачките нема шега...

Едно момче ја обожава својата мачка и постојано сака да се гали со неа, но изгледа дека таа не е воодушевена од тоа.

Во видеото кое трае 11 секунди момчето седи на креветот, па ја прегрнува својата миленичка, а нејзиниот израз на лицето јасно кажува што мисли за тоа.

„Ова е тивок крик за помош“ - стои во описот на видеото кое е прегледано 21 милион пати и има 4,7 милиони лајкови.

@brinmach It’s the silent cry for help for me #catsoftiktok #cattok #cats #cat #cat original sound - Stewbert wuz here

фото: Принтскрин / ТикТок

Објавена во: Stars // YouTube видеа

Можеби ќе ве интересира: