MUST HAVE: Практичното ранче на Replay, кое совршено се вклопува во секоја комбинација!

MUST HAVE: Практичното ранче на Replay, кое совршено се вклопува во секоја комбинација!

Објавена во: Мода // Must have

Ти си кул девојка и имаш кул стил. Патичиња, фармерчиња со маичка или пак пролетно фустанче се дел од твоите комбинации за овие променливи денови. Но, копнееш по совршен додаток во кој ќе ти ги собере паричникот, мобилниот телефонот, шминките и другите ситни дрангулии.

Имаме совршен предлог за тебе. Практичното ранче на Replay е одличниот избор за тебе. Совршениот дизајн, колорот, но во исто време и едноставноста на истото се дел од предностите кои ќе ти помогнат за полесно да го искомбинираш.

Со вакво жолто ранче и нашата поп дива, Тамара Тодевска, се шеташе низ Тел Авив. Таа го искомбинира со кул здолниште и маичка, а секако и одлични патичиња.

Цената на истото е 8190 денари, а може да го си го купите и онлајн.

Објавена во: Мода // Must have

Можеби ќе ве интересира: