Музички времеплов: Три најслушани песни на Јутјуб од Марија Шерифовиќ

Музички времеплов: Три најслушани песни на Јутјуб од Марија Шерифовиќ

Објавена во: Stars // Музика

Српската пејачка со вонсериски талент и евровизичка победничка, Марија Шерифовиќ со својата музика го освои цел регион.

Нејзините песни се многу популарни и обожаваме да ја слушаме, а ова се трите најслушани и најпосетувани песни на Јутјуб на пејачката:

„Паметна и луда“ има 25,913,234 прегледи


„Није љубав то“ има 23,185,114 прегледи


„Део прошлости“ има 23,091,544 прегледи


Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: