Неделен хороскоп: Конечно, убав период за овие 3 знаци

Неделен хороскоп: Конечно, убав период за овие 3 знаци

Овен

До крајот на неделата ќе бидете многу расположени. Можни се нови моменти во соработка од личноста со која соработувате на деловен план, што не е во ваша корист. Проблем со притисокот.

Бик

Оваа недела комуникацијата со саканата личност ќе биде одлична. Во следните неколку дена зависи од вас како ќе изгледа деловната поддршка и дали ќе ја дадете таму каде што никој не може да ја види. Здравјето е одлично.

Близнаци

Во следната недела ќе бидете нервозни поради лошиот однос со партнерот. Не донесувајте одлуки за тоа како се чувствувате, туку оставете некои работи да се средат некое време.

Рак

До крајот на неделата добри вести од личност под знакот Лав кој ви е голема поддршка во однос на работните и деловните активности. Научете да ги контролирате вашите емоции кои се негативни за вас и за јавноста.

Лав

Оваа недела ќе имате компликација во љубовниите односи. Од една страна доаѓа до обновување на врската од минатото, а од друга страна станувате многу желни за вашиот внатрешен мир и потребата да се повлечете.

Девица

Оваа недела може да имате проблеми во емоциите. Внимавајте што зборувате и кому ветувате одредени работи. Не е се како што треба. Здравјето е променливо.

Вага

Во следните неколку дена ќе бидете под голем притисок од родителите или членовите на семејството. Пазете се од двојни стандарди кога станува збор за љубовната врска бидејќи партнерот претходно многу добро проценил некои работи.

Скорпија

До крајот на неделата ќе бидете многу добро расположени благодарение на добрите односи со партнерот и неговите пријатели. Ова се некои нови љубовни искуства и тоа малку ве плаши, па малку сте несигурни.

Стрелец

Оваа недела ќе здивнете. Во следните неколку дена ќе бидете многу строги со себе бидејќи треба да бидете посветени на она што ви е важно. Здравјето е одлично.

Јарец

До крајот на работната недела имате многу проблеми кои се јавуваат затоа што не сте се почитувале до крај. Научете да се посветите на сè што е комплицирано бидејќи тоа е подобро за вас и за вашата врска со партнерот.

Водолија

Ова анедела ќе бидете премногу отворени и со блиските. Обидете се да се дистанцирате од членовите на семејството бидејќи тоа е најдобриот начин да се одбраните.

Риби

Од вас зависи како ќе се одвиваат одредени работи кои се неизбежни во однос на работните и деловните обврски. Сатурн во Риби веќе некое време ви создава големи промени во однос на одолговлекувањето и чекањето во сите области од животот.


Фото:freepik


Можеби ќе ве интересира: