Некогаш и сега: Изгледот на познатите ѕвезди како тинејџери

Некогаш и сега: Изгледот на познатите ѕвезди како тинејџери

Има ли голема разлика?

Нема човек на кој гледањето на старите албуми со фотографии не му буди убави емоции. Навраќањето во раното детство, кога единствена грижа ти беше со кои играчки да си играш, сигурно многупати те поттикнало да посакаш да се вратиш во тие денови, каде што нема за учење, нема домашни, испрашувања, тестови и слично.

Оние поврзните, кои денес ти се идоли и тие имале детство, а некои од нив уште како тинејџери се појавија на сцената и пред малите екрани. Во продолжение ти направивме компарации на твоите омилени светски ѕвезди од тоа како изгледале како тинејџери и како изгледаат сега. 

# Селена Гомез

# Џастин Бибер

# Деми Ловато

# Ник Џонас

# Коул Спраус

# Ријана

# Тејлор Свифт

# Кендал Џенер

# Џиџи Хадид

# Зејн Малик

# Бијонсе

# Леа Мишел 

# Кајли Џенер

# Дрејк

# Зек Ефрон

# Ванеса Хаџенс

# Мајли Сајрус

Можеби ќе ве интересира: