Никој не се надеваше на ова: Вељко Ражнатовиќ откри како изгледа неговата кавга со Богдана

Никој не се надеваше на ова: Вељко Ражнатовиќ откри како изгледа неговата кавга со Богдана

Објавена во: Живот // Живот

Со својата објава ги насмеа сите до солзи...

Младиот боксер и син на српската музичка ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ, Вељко Ражнатовиќ уште еднаш успеа да ги насмее сите свои следбеници на Инстаграм.

Имено, тој на сликовит начин објасни како изгледа неговата кавга со сопругата Богдана Ражнатовиќ.

„Кога се расправаш со жена ти е исто како кога инсталираш нешто. Ништо не разбираш, одиш само next, next, next и на крајот се согласувам со условите за користење“ - пишува во објавата која Вељко ја сподели, а во која многумина се пронајдоа.


Објавена во: Живот // Живот

Можеби ќе ве интересира: