Нивната насмевка открива колку се вљубени: Фотографии од одморот на Антониа и Иван

Нивната насмевка открива колку се вљубени: Фотографии од одморот на Антониа и Иван

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Антониа Гиговска сподели неколку слатки фотографии од одморот во Охрид, кој го помина со нејзиното момче, пејачот Иван Јованов. 

Нашето слатко патување, напиша таа во описот на албумот фотографии кои ги сподели на Инстаграм.

 Таа за време на одморот во Охрид сподели и неколку фотографии во костим за капење и напиша дека го сака нејзиното тело без оглед на се'.


Објавена во: Совети // Boys and Girls

Можеби ќе ве интересира: