Од кралицата Елизабета до Даниел Редклиф: Познатите рамо до рамо со својата помлада верзија

Од кралицата Елизабета до Даниел Редклиф: Познатите рамо до рамо со својата помлада верзија

Доколку ги отвориме старите албуми со фотографии ќе ја забележиме разликата во нашиот изглед од периодот кога сме биле деца, па сѐ до денес. Добро, кај некои од нас нема голема разлика, но сепак годините си го прават своето.

Еден таков времеплов им се случи и на познатите ѕвезди. Имено, актерите и музичките ѕвезди кои се наши идоли, не изгледале секогаш како што изгледаат денес. Затоа, во продолжение погледнете ги фотографии и погледнете како изгледале некогаш, а како сега.

# Кери Фишер 

# Кралицата Елизабета

# Роберт де Ниро

# Рајан Рејнолдс

# Том Хенкс

# Даниел Редклиф

# Дејвид Боуви

# Џејми Ли Куртис

# Џенифер Анистон

# Џулиа Робертс

# Мет Лебланк

# Метју Пери

# Пирс Броснан

# Бред Пит

За кој според вас времето застанало? Кој се нема премногу променето?


Можеби ќе ве интересира: