Од нив на сите им се крева косата на глава: 10 познати личности кои ја носат титулата најиритантни

Од нив на сите им се крева косата на глава: 10 познати личности кои ја носат титулата најиритантни

Објавена во: Stars // Музика

Многумина не можат да ги поднесат...

Некои познати личности многу ги нервираат луѓето поради тоа како се однесуваат, а некои бидејќи постојано се во центарот на вниманието. Во секој случај, овие 10 ја носат титулата најиритантни познати личности кои постојат.

Секој ќе има свои обожаватели и луѓе кои не го обожаваат толку. Не мораш воопшто да се сложуваш со оваа листа, бидејќи некој од овие познати личности можеби за тебе е супер. Меѓутоа, повеќе од милион луѓе на „Ranker“ го дадоа својот глас во оваа анкета. И нивните гласови одлучија. Овие познати личности добија најмногу гласови и изгледа дека им пречат на најголем број луѓе. Што има смисла, бидејќи станува збор за личности кои постојано сакаат да бидат во центарот на вниманието. Погледнете кои познати ѕвезди се најдоа на оваа листа и која од нив се најде на првото место, како најиритантна личност на светот. Почнуваме со одбрување од бројот 10:

# Крис Браун

# Крис Џенер

# Деми Ловато

# Мајли Сајрус

# Ники Минаж

# Клои Кардашијан

# Парис Хилтон

# Канје Вест

# Џастин Бибер

# Ким Кардашијан

фото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: