Опасно секси дама: Антониа Гиговска во провокативно топлес издание (ФОТО)

Опасно секси дама: Антониа Гиговска во провокативно топлес издание (ФОТО)

Објавена во: Stars // Музика

Пејачката Антониа Гиговска моментално живее розев живот. Така барем може да заклучиме од последната фотографија со која крена прашина на Инстаграм синоќа.

Антониа, провокативна во топлес издание позира во розеви хеланки.

Со првата фотографија амбициозната млада дама вешто ги крие градите со бујната руса коса, додека на втората сепак откри и нешто повеќе. Го покажа згодното тело, на кое може да и завидат многу девојки.

Под фотографиите Антониа напиша „Живот во розево“.

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: